ZESPÓŁ OGNISK WYCHOWAWCZYCH im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” pilnie poszukuje pracownika na stanowisko - SOCJOTERAPEUTA.

Poszukujemy socjoterapeutów i socjoterapeutek, których wyróżnia pasja i zaangażowanie, którzy wykazują troskę i pilność w każdej sprawie dotyczącej opieki nad dziećmi i młodzieżą. Poszukujemy kandydatów o wysokich kompetencjach interpersonalnych, którzy umiejętności dobrej współpracy w zespole skutecznie łączą z dużą samodzielnością w organizacji pracy. Stawiamy na inicjatywę własną i kreatywność. Bardzo cenimy współpracowników, którzy z ochotą sięgają po niestandardowe i innowacyjne metody w pracy z wychowankami. Tak bardzo, jak liczy się dla nas elastyczność i otwartość na nowe rozwiązania, tak za równie ważne uważamy postawę odpowiedzialności i obowiązkowości. Z naszymi wychowankami pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku, przyjaźni i akceptacji.

OPIS STANOWISKA:
- opracowywanie prograMów oraz prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych
- praca z dziećmi i młodzieżą
- praca stacjonarna w placówce na terenie Warszawy
- praca podczas wyjazdowych obozów socjoterapeutycznych
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanym zakresem obowiązków

WYMAGANIA:
- udokumentowane minimum roczne doświadczenie na stanowisku socjoterapeuty
- ukończenie szkoleń lub studiów podyplomowych potwierdzających merytoryczne przygotowanie i kwalifikacje niezbędne do prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych
- wykształcenie II stopnia kierunkowe (pedagogika, psychologia, praca socjalna i pokrewne)

Gwarantujemy umowę zlecenie, miłą atmosferę pracy, zespół zaangażowanych współpracowników, otwartość na różnorodną ofertę zajęcia socjoterapeutycznych, elastyczne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zgłoszenia (CV oraz poszerzony opis doświadczenia w prowadzeniu socjoterapii) prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W tytule wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko z dopiskiem "socjoterapeuta".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.Zapraszam do składania swoich dokumentów aplikacyjnych.

Dyrekcja
ZESPÓŁU OGNISK WYCHOWAWCZYCH
im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”