Witamy w 19 numerze!!!

Cześć Kochani, to już  dziewiętnaste  wydanie naszego Kuriera Gocław.  Mimo, że miniony tydzień był bardzo krótki, to jednak dużo się u Nas działo.

            W nowy tydzień weszliśmy pełną parą a to wszystko za sprawą cioci Martyny, która na zajęciach psycho edukacyjnych wprowadziła Nas w świat naszych uczuć i emocji. Nie zabrakło u Nas oczywiście korepetycji, poobiedniej medytacji oraz „15 minut dla siebie”.

A dla przypomnienia „15 minut dla siebie”, to czas kiedy to możemy zgłębić wiedzę  :) część z nas czyta wtedy lektury, część zaś różnego rodzaju książki po to aby poszerzyć swoje horyzonty.

             W naszym tygodniu mamy również czas dla Naszych Maluchów, które we wtorki wraz ze swoimi opiekunami odwiedzają Nasz Ognisku, żeby wspólnie spędzić czas na zabawie oraz nauce. Na ostatnich zajęciach z Maluchami potańczyliśmy do ich ulubionych piosenek „Boogi Woogi”, „Bańkę Łap” czy też „Kaczuszki”.

 A po południu Ogniskowcy na zajęciach plastycznych z elementami arteterapii  przygotowanych przez ciocię Agatę wykonali piękne prace przypominające, że już niebawem Wielkanoc. Tego dnia odwiedził nas również wujek Stan, który przygotował dla Nas przepyszne chili con carne czyli tradycyjne danie kuchni meksykańskiej. W jego skład wchodzą różnego rodzaju papryki, cebula, pomidory, czerwona fasola oraz mięso mielone.  Dodatkowo wujek zrobił pyszne doritosy, które tylko podkręciły smak nowego dla nas dania !

            Nasz tydzień zakończyliśmy w środę, w tym dniu na zajęciach kulinarnych przygotowaliśmy sok ze świeżych owoców, którego głównymi składnikami były pomarańcze, jabłka oraz banany. Na koniec tego dnia odbyły się zajęcia socjoterapeutyczne.

Kochani ze względu na obecną sytuacje Nasze Ognisko jest nieczynne do odwołania. Życzymy Wam dużo zdrowia, dbajcie o siebie i pamiętajcie unikajcie wyjść w dużych skupisk ludzi. Trzymajcie się i do zobaczenia.