Miło jest nam poinformować, że dzięki pomocy Stowarzyszenia Harcerskiego oraz Akademii Realizacji Dźwięku, młodzież uczęszczająca do Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”, będzie miała okazję nagrać własną płytę z autorsko skomponowanymi utworami. 

Profesjonalne nagranie oraz wydanie płyty jest możliwe dzięki zdobyciu dofinansowania na realizację projektu w ramach programu "Inicjatywy Młodzieżowe". Stowarzyszenie Harcerskie wraz z Okręgiem Mazowieckim ZHR-u już od 2013 roku realizuje program "Inicjatywy Młodzieżowe", który pomaga młodym Warszawiakom i Warszawiankom w realizacji własnych planów na aktywność i rozwój swoich zainteresowań. 

W 2009 roku młodzież z Ognisk na Okęciu, Grochowie i Mokotowie, pod okiem Pana Kazimierza Zawadzkiego, stworzyła grupę wokalną. Przez lata swej działalności młodzi ludzie prezentują talenty na różnorakich imprezach. Można było ich usłyszeć m.in. na koncercie z okazji 20-lecia współpracy polsko-niemieckiej, Festiwalu Piosenki w Świdrze oraz podczas wakacyjnych imprez w ramach Warszawskiej Strefy Rodziny. Nasi Wychowankowie pokażą, że istnieją fajne sposoby spędzania wolnego po szkole i że warto jest, poświęcic się realizacji własnych marzeń.

Prace nad nagraniem płyty już się rozpoczęły! Premiera planowana jest na początek lipca 2015 roku. Kompakt służy promocji talentu naszych podopiecznych. Będzie można go nieodpłatnie otrzymać, wystarczy skontaktować się z nami.

W ramach uczczenia sukcesu naszych artystyów planujemy organizację koncertu propagującego umiejętności wokalne wychowanków Ognisk. Więcej informacji na ten temat pojawi się niebawem, już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i sympatyków ZOW do wspólnego świętowania.


Gorąco polecamy, zapoznać się z "Inicjatywami Młodzieżowymi"!

http://www.sh.org.pl/inicjatywy-m322odzie380owe.html


Program "Inicjatywy Młodzieżowe" finansowany jest ze środków Miasta st. Warszawa.