Czas na relację z tego co dzieje się w grupie podwórkowej z Żoliborza. Nasza ekipa, poza standarowymi zajęciami, co najmniej raz na tydzień wybiera się na ciekawe zajęcia poza terenem dzielnicy.

Pierwsze, co znajdziecie w galerii to wycieczka do Blast Arena, na laserowy Paintball. Każdy z nas został wyposażony w kamizelkę, połączoną z laserową bronią, zatem walka była bezkrwawa i bezbolesna. Emocji było jednak bardzo dużo i uwierzcie nam - mocno się zmęczyliśmy. Rozgrywkę wygrała ekipa złożona z samych chłopców ale dziewczęta, wspomagane przez wujka Tomka, radziły sobie naprawdę dobrze.

Kolejne wyjście to efekt naszych wycieczek rowerowych wzdłuż Wisły - po drodze zawsze mijaliśmy ciekawe instalacje na drzewach i gdy odkryliśmy, że to Park Linowy, koniecznie musieliśmy z takiej atrakcji skorzystać. Jeśli spojrzycie na galerię i zauważycie, na jakiej wysokości najbardziej odważna trójka z grupy mierzyła się z przeszkodami, to zrozumiecie ile emocji kosztowało to... wychowawców obserwujących to wszystko z dołu. Cały tor był niezwykle wymagający i wyczepujący. Mimo to, nasza młodzież poradziła sobie znakomicie, co podkreślali także organizatorzy zabawy.

To tyle na dzisiaj, kolejną relacją z naszych zajęć będzie reportaż z weekendowego wyjazdu do Lublina. To już wkrótce, więc wypatrujcie naszych artykułów na stronie.