Grupa z Targówka wita wszystkich serdecznie i pozdrawia z najweselszego miejsca w Warszawie !

Ostatnio nasza ekipa próbowała swoich sił podczas zajęć kulinarnych, plastycznych i podjęła się „wybuchającego eksperymentu”.

Motywem przewodnim naszych kulinarnych podbojów było zrobienie coś z niczego. Każdy coś przyniósł i udaliśmy się na wielką obradę. Przez godzinę debatowaliśmy co chcielibyśmy zrobić. Większością głosów padło na placki ziemniaczane! Na początku zajęć każdy z nas uzbrojony został w sprzęt. Wcale nie było łatwo. Nasza cierpliwość i wytrwałość została poddana bowiem próbie. Starcie takiej ilości ziemniaków okazało się bardzo problematyczne. Jednakże dzięki naszej współpracy, determinacji i ogromu dobrych chęci, udało się! Ostatecznie, nasze zmagania kulinarne zakończyły się sukcesem i wspólną konsumpcją przygotowanych pyszności.

Kolejne z zajęć były dla nas ogromnym wyzwaniem. Postanowiliśmy własnoręcznie stworzyć dwa wybuchające lawą wulkany! Zaczęliśmy od zorganizowania kartek, kubeczków, plasteliny, markerów i innych potrzebnych rzeczy. Następnie przystąpiliśmy do dzieła. Tworzyliśmy makiety wulkanu oraz miasteczka leżącego u jego stóp. Po skończeniu naszych dzieł przystąpiliśmy do opracowania tajnej procedury spowodowania by nasz wulkan wybuchł. Krótkie czary – mary i hop lawa wylewała się przez kratery naszych wulkanów, zalewając wszystko co spotyka na swojej drodze.

Na zakończenie naszej relacji przedstawiamy Wam nasze ostatnie dzieło. Robiliśmy kwiaty dla naszych mam ze specjalną dedykacją. W galerii zobaczycie co z tego wszystkiego wyszło ! 

Ciąg dalszy nastąpi…. :)