Już po raz drugi Grupa Podwórkowa z Żoliborza spotkała się na wspólnej Wieczerzy Wigilijnej. Zgodnie z naszą tradycją, oprócz pedagogów i młodzieży z grupy pojawili się również rodzeństwo irodzice podopiecznych . Było nas razem grubo ponad dwadzieścia osób.

Po uroczystym przywitaniu wszyscy złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, a następnie zasiedliśmy do wieczerzy. Gęsto zastawiony stoł cieszył oczy a smakowite potrawy szybko znikały z talerzy.  Mimo odświętnego nastroju imprezy, podczas spożywania posiłku było wesoło i gwarno. To była prawdziwa świąteczno- rodzinna atmosfera. W rozmowach wspominaliśmy miniony rok i rozmawialiśmy o planach na kolejny.
Prawdziwym hitem okazał się pokaz zdjęć z zajęć, wyjazdów, podczas którego rodzice i bliscy mogli przekonać się jak świetnie bawiliśmy i uczyliśmy się w minionym roku. Każde ze zdjęć było głośno i dowcipnie komentowane - szczególnie ciepło wpominaliśmy nasze wyjazdy do Mikoszewa i Lublina.


Czas mijał jednak bardzo szybko, jeszcze tylko chwila na wręczenie małych, świątecznych upominków i musieliśmy się żegnać.
Następne spotkanie dopiero za rok.