Intensywny czas świąt już za nami, ale wciąż powracamy do miłych wspomnień znad wigilijnego stołu. Dzięki pomocy Ogniska Grochów grupa pedagogiki ulicy wraz z opiekunami prawnymi dzieci mogła się spotkać i wspólnie spędzić czas. Nie zabrakło miłych momentów – wspólne kolędowanie, życzenia, a przede wszystkim moc pozytywnej energii i serdeczności. Przez parę godzin zapomnieliśmy o świecie zewnętrznym. Było warto! Pojawiły się również Panie Mikołajowe, które z chęcią nagrodziły dzieci za wspaniałą pracę za rok 2014. Rodzice i opiekunowie nie zostali pominięci – podopieczni OPU wykonali im również małe podarki, przez co nikt nie czuł się pominięty.
Natrafiliśmy na wiele niespodzianek – na stole zawitał placek pierogowy w dwóch odsłonach a na scenie brylowały „turbo-kobiety” i „turbo zwierzęta sceniczne”. Ze względu na zasadę „co się działo w Las Vegas, zostaje w Las Vegas” więcej nie zdradzimy, ale za to dzielimy się zdjęciami.  Chciałybyśmy podziękować również za pomoc niezastąpionym Patrykowi i Dominice - podopiecznym Ogniska Grochów - mamy silne wrażenie, że gdyby nie Wasza pomoc, nasze spotkanie wigilijne nie wyszłoby tak wspaniale!
W tym miejscu chcemy również podziękować za niesamowicie wspaniałą współpracę za ostatni rok. Mamy nadzieję, że 2015 będzie równie owocny, dlatego wkraczamy w niego z mocnym przytupem. Bez obaw – będziemy zdawać relację, co dzieje się na grochowskich ulicach i podwórkach.
Do zobaczenia!

Grupa pedagogiki ulicy Praga Południe - Szaserów