Stronę Biuletynu Informacji Publicznej CWR RW redagują: 

 

Krzysztof Dąbrowski
ul. Stara 4
00-231 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48881227411

Nawigacja

Nawigacja po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Wspierania Rodzin Rodzinna Warszawa odbywa się poprzez menu podmiotowe (po lewej stronie ekranu). Przejście na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej możliwe jest poprzez kliknięcie na logo BIP w prawej górnej części ekranu.

Wyszukiwarka

W górnej części ekranu, po prawej stronie, poniżej logo BIP dostępna jest tzw. ogólna wyszukiwarka informacji. Przeszukuje ona informacje zamieszczone bezpośrednio na stronach internetowych (htm), a także informacje zamieszczone w załączonych plikach tekstowych, np. txt, rtf, doc, xls, xlt, pdf.

Wyszukiwarka domyślnie przeszukuje wg następujących kryteriów:

Opcje wyszukiwania wyszukiwarki ogólnej można zmienić na stronie wyszukiwania zaawansowanego, poprzez kliknięcie na odnośnik "Wyszukiwanie zaawansowane" umieszczony poniżej wyszukiwarki. Poza wyszukiwarką ogólną w Biuletynie znajdują się także wyszukiwarki szczegółowe dotyczące konkretnych działów BIP (np. wyszukiwarka ogłoszeń o naborze na wolne stanowiska pracy itd.)

Elementy strony

Na każdej stronie BIP znajdują się następujące elementy:

Możliwe jest wyświetlanie stron Biuletynu w wersji dla osób niedowidzących oraz dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. Jeśli dla konkretnej strony dostępna jest wersja specjalna poniżej wyszukiwarki ogólnej pojawiają się ikony: