Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko pracy - Instruktor ds. kulturalno-oświatowych
Zatrudnienie od zaraz w centrali Centrum Wspierania Rodzin przy ul. Starej 4 w Dziale Projektów i Rozwoju.
Zatrudnienie na umowę o pracę w godzinach 8.00-16.00 na czas określony do końca grudnia 2017 r. z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:
• wsparcie Ognisk Wychowawczych w projektowaniu i realizacji projektów edukacyjnych i społecznych dla wychowanków
• współpraca przy tworzeniu czasopisma O! Inspirujemy Wspieramy Motywujemy i publikacji dla kadry pedagogicznej placówek wsparcia dziennego
• praca w zespole kreatywnym tworzącym i wdrażającym nowe rozwiązania, modele pracy i narzędzia merytoryczne dla placówek wsparcia dziennego w m.st. Warszawa
• organizacja wydarzeń, imprez i eventów tematycznych we współpracy z Ogniskami i/lub zewnętrznymi partnerami
• współpraca z partnerami instytucjonalnymi i biznesowymi oraz organizacjami pozarządowymi
• prowadzenie mediów społecznościowych, strony internetowej oraz obsługa systemów rezerwacji i ewaluacji dla beneficjentów z organizacji pozarządowych
• prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych projektów zgodnie z istniejącymi w instytucji procedurami

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie (min. licencjat)
• Komunikatywny angielski w piśmie i mowie
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
• Umiejętność redagowania i pisania tekstów, lekkie pióro
• Doświadczenie pracy projektowej
• Otwartość, kreatywność, zaangażowanie, nastawienie na cel i poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji
• Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego uczenia się, w zespole zadaniowym o elastycznym zakresie obowiązków
• Dobra organizacja pracy

Mile widziane:
• znajomość miejskiego systemu pomocy społecznej, w szczególności projektów realizowanych w ramach Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy
• znajomość specyfiki pracy w placówce wsparcia dziennego i/lub projektach w ramach Lokalnych Systemów Wsparcia
• doświadczenie w projektowaniu usług społecznych i rozwiązań systemowych dla sektora non-profit
• doświadczenie w pisaniu, realizowaniu i rozliczaniu projektów ze środków publicznych (samorządowych, centralnych i unijnych) oraz w pozyskiwaniu dotacji
• przynajmniej podstawowa znajomość programów graficznych i obróbki grafiki
• doświadczenie pracy w różnych sektorach (biznes, NGO i instytucje publiczne) i współpracy między różnymi podmiotami

Szukamy ludzi z pasją, chcących zmieniać rzeczywistość i mających odwagę proponować rozwiązania innowacyjne, idące pod prąd obecnym trendom. Równocześnie takich, którzy potrafią słuchać, nawiązywać kontakty i wspierać jednostki i instytucje w wyzwalaniu własnego potencjału.

Informacje dodatkowe:
Budynki Ognisk w CWR RW nie są przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Więcej informacji o instytucji można uzyskać na stronie ww.centrumwspieraniarodzin.pl lub na Facebooku Centrum Wspierania Rodzin

Na Wasze CV czekamy 27 czerwca 2017 r. włącznie.

Kontakt:

Rejestr zmian

data i godzina zmianytytuł artykułuosoba wprowadzająca zmianę
19-06-2017 14:46:10Instruktor ds. kulturalno-oświatowych w...a.koczowska@rodzinnawarszawa.pl
19-06-2017 14:47:02Instruktor ds. kulturalno-oświatowych w...a.koczowska@rodzinnawarszawa.pl
19-06-2017 15:01:24Instruktor ds. kulturalno-oświatowycha.koczowska@rodzinnawarszawa.pl
19-06-2017 15:03:27Instruktor ds. kulturalno-oświatowycha.koczowska@rodzinnawarszawa.pl
19-06-2017 15:04:03Instruktor ds. kulturalno-oświatowycha.koczowska@rodzinnawarszawa.pl
19-06-2017 15:20:29Instruktor ds. kulturalno-oświatowycha.koczowska@rodzinnawarszawa.pl
19-06-2017 19:33:23Instruktor ds. kulturalno-oświatowycha.koczowska@rodzinnawarszawa.pl