Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko instruktora zajęć, pracownika studia Młodzieżowa.tv przy ul. Starej 4. Zatrudnienie na umowę-zlecenie, praca głównie w godzinach popołudniowych, szczegóły do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:
• prowadzenie warsztatów fotograficznych dla wychowanków Ognisk Wychowawczych oraz zajęć otwartych dla Warszawiaków w różnym wieku,
• współpraca ze studiem Młodzieżowa.tv w zakresie: obsługa kamery, obróbka fotografii i montaż materiałów filmowych
• udział w wydarzeniach, imprezach i eventach tematycznych organizowanych we współpracy z Ogniskami i/lub zewnętrznymi partnerami
• prowadzenie bieżącej dokumentacji zgodnie z wymogami na ww. stanowisku

Wymagania:
• Dobra znajomość pakietu Adobe
• Obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Doświadczenie zawodowe w obsłudze sprzętu foto-audio-video i oprogramowania do montażu
• Otwartość, kreatywność, zaangażowanie, nastawienie na cel i poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji
• Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego uczenia się, w zespole zadaniowym o elastycznym zakresie obowiązków
• Dobra organizacja pracy

Mile widziane:
• Doświadczenie w realizacji formatów telewizyjnych, tworzeniu animacji
• Doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i seniorami

Szukamy ludzi z pasją, chcących zmieniać rzeczywistość i mających odwagę proponować rozwiązania innowacyjne, idące pod prąd obecnym trendom. Równocześnie takich, którzy potrafią słuchać, nawiązywać kontakty i wspierać jednostki i instytucje w wyzwalaniu własnego potencjału.

Informacje dodatkowe:
Budynki Ognisk w CWR RW nie są przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Więcej informacji o instytucji można uzyskać na stronie ww.centrumwspieraniarodzin.pl lub na Facebooku Centrum Wspierania Rodzin

Na Wasze CV czekamy 2 października 2017 r. włącznie.

Kontakt:

Rejestr zmian

data i godzina zmianytytuł artykułuosoba wprowadzająca zmianę
22-09-2017 14:19:43Instruktor zajęć - pracownik studia Młod...a.koczowska@rodzinnawarszawa.pl