Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko:
Pomoc kuchenna

Zatrudnienie od listopada 2017 roku w Ognisku Gocław przy ul. Meissnera 13 należącym do Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka".
Praca w wymiarze połowy etatu w godzinach popołudniowych (12.30-16.30). Zatrudnienie na umowę o pracę.
Zakres obowiązków:
• Gotowanie posiłków dla wychowanków placówki
• Dbanie o porządek w pomieszczeniach ogniska, sprzątanie;
Wymagania:
• Minimum wykształcenie średnie;
• Umiejętności kulinarne, pasja do gotowania i eksperymentowania w kuchni;
• Odpowiedzialność, kreatywność, wysokie umiejętności interpersonalne
• Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Kontakt
Diana Ścigała
Tel: +48 783 947 000

Rejestr zmian

data i godzina zmianytytuł artykułuosoba wprowadzająca zmianę
31-10-2017 14:28:12Nabór na stanowisko pomoc kuchennaa.koczowska@rodzinnawarszawa.pl