Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko pracownika ds. obsługi projektów unijnych.

Zatrudnienie od zaraz w centrali Centrum Wspierania Rodzin przy ul. Starej 4 w Dziale Projektów i Rozwoju.

Zatrudnienie na umowę o pracę w godzinach 8.00-16.00 na czas określony do końca maja z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:

  • organizacja i koordynacja działań w ramach realizowanych projektów unijnych,
  • prace administracyjne związane z realizacją projektów unijnych,
  • wsparcie Ognisk Wychowawczych w projektowaniu i realizacji projektów edukacyjnych i społecznych dla wychowanków
  • współpraca przy tworzeniu czasopisma O! Inspirujemy Wspieramy Motywujemy i publikacji dla kadry pedagogicznej placówek wsparcia dziennego
  • praca w zespole kreatywnym tworzącym i wdrażającym nowe rozwiązania, modele pracy i narzędzia merytoryczne dla placówek wsparcia dziennego w m.st. Warszawa
  • organizacja wydarzeń, imprez i eventów tematycznych we współpracy z Ogniskami i/lub zewnętrznymi partnerami
  • współpraca z partnerami instytucjonalnymi i biznesowymi oraz organizacjami pozarządowymi
  • prowadzenie mediów społecznościowych, strony internetowej oraz obsługa systemów rezerwacji i ewaluacji dla beneficjentów z organizacji pozarządowych
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych projektów zgodnie z istniejącymi w instytucji procedurami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (min. licencjat)
  • Komunikatywny angielski w piśmie i mowie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Umiejętność redagowania i pisania tekstów, lekkie pióro
  • Doświadczenie pracy projektowej
  • Otwartość, kreatywność, zaangażowanie, nastawienie na cel i poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego uczenia się, w zespole zadaniowym o elastycznym zakresie obowiązków
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość miejskiego systemu pomocy społecznej, w szczególności projektów realizowanych w ramach Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawa
  • znajomość specyfiki pracy w placówce wsparcia dziennego i/lub projektach w ramach Lokalnych Systemów Wsparcia
  • doświadczenie w projektowaniu usług społecznych i rozwiązań systemowych dla sektora non-profit
  • doświadczenie w pisaniu, realizowaniu i rozliczaniu projektów ze środków publicznych (samorządowych, centralnych i unijnych) oraz w pozyskiwaniu dotacji
  • przynajmniej podstawowa znajomość programów graficznych i obróbki grafiki
  • Doświadczenie pracy w różnych sektorach (biznes, NGO i instytucje publiczne) i współpracy między różnymi podmiotami

Szukamy ludzi z pasją,  chcących zmieniać rzeczywistość i mających odwagę proponować rozwiązania innowacyjne, idące pod prąd obecnym trendom. Równocześnie takich, którzy potrafią słuchać, nawiązywać kontakty i wspierać jednostki i instytucje w wyzwalaniu własnego potencjału.

Informacje dodatkowe:

Budynki Ognisk w CWR RW nie są przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Więcej informacji o instytucji można uzyskać na stronie ww.centrumwspieraniarodzin.pl lub na Facebooku Centrum Wspierania Rodzin

Kontakt:

Agata Koczowska

Rejestr zmian

data i godzina zmianytytuł artykułuosoba wprowadzająca zmianę
06-02-2018 15:24:57Nabór na wolne stanowisko - Pracownik ds...e.margasinska@rodzinnawarszawa.pl