Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko:

Pomoc kuchenna.

Zatrudnienie od marca 2016 roku w jednym z Ognisk należącym do Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka". Możliwe lokalizacje pracy: Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Praga-Północ, Praga-Południe, Mokotów, Włochy, Ursynów.

Praca w wymiarze połowy etatu w godzinach popołudniowych (11-19.00). Zatrudnienie na umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć kulinarnych z wychowankami ogniska, wspólne gotowanie z dziećmi posiłków dla całej placówki;
  • Dbanie wspólnie z dziećmi o porządek w pomieszczeniach w ognisku, sprzątanie;
  • Bieżące wsparcie kadry ogniska w codziennej pracy w ognisku;

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie;
  • Dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, mile widziane doświadczenie w tym zakresie;
  • Umiejętności kulinarne, pasja do gotowania i eksperymentowania w kuchni;
  • Odpowiedzialność, kreatywność, wysokie umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Informacje dodatkowe:

Budynki Ognisk w CWR RW nie są przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Więcej informacji o instytucji można uzyskać na stronie internetowej lub na fanpageu Centrum Wspierania Rodzin

Kontakt:

Agata Koczowska
Tel.: 695 289 815

Rejestr zmian

data i godzina zmianytytuł artykułuosoba wprowadzająca zmianę
10-03-2016 11:33:13Nabór na stanowisko: Pomoc kuchenna.sekretariat@rodzinnawarszawa.pl
10-03-2016 11:34:40Nabór na stanowisko: Pomoc kuchenna.sekretariat@rodzinnawarszawa.pl
10-03-2016 11:36:14Nabór na stanowisko: Pomoc kuchenna.sekretariat@rodzinnawarszawa.pl
10-03-2016 11:36:36Nabór na stanowisko: Pomoc kuchennasekretariat@rodzinnawarszawa.pl
10-03-2016 11:37:27Nabór na stanowisko: Pomoc kuchennasekretariat@rodzinnawarszawa.pl
10-03-2016 11:38:10Nabór na stanowisko: Pomoc kuchennasekretariat@rodzinnawarszawa.pl
15-03-2016 16:54:45Nabór na stanowisko: Pomoc kuchennasekretariat@rodzinnawarszawa.pl